• Rower programowany ProForm 225 CSX

Symbol: PFEVEX74016
Rozmiar
N/A
3598.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
DPD Odbiór w punkcie 0
DPD Kurier 0
Dostępność 5 szt.
Waga 34 kg

Zamówienie telefoniczne: 780001197

Zostaw telefon

Rower programowany ProForm® 225 CSX to solidny rower stacjonarny zaprojektowany do użytku domowego. Atuty sprzętu to koło zamachowe o wadze 8 kg, 20 poziomów oporu magnetycznego, regulowane siodełko, wentylator, ergonomiczne pedały z paskami bezpieczeństwa oraz szeroki zakres programów treningowych, które zapewniają zróżnicowanie treningu na każdym etapie. Sprzęt posiada również port umożliwiający podłącznie urządzeń muzycznych i słuchanie własnej muzyki, wbudowany uchwyt na tablet, uchwyt na bidon a do tego obszerne stopki poziomujące, zapewniające stabilność sprzętu nawet na nierównym podłożu. Rower programowany ProForm 225 CSX to bezpieczny i komfortowy  rower, z pomocą którego wzmocnisz swoje mieśnie oraz pozbędziesz sie tkanki tłuszczowej.


Dane techniczne:


Komputer: okrągły LED (Watts Meter)
Programy treningowe: (20) kompatybilne z systemem iFit® (Bluetooth Smart Enabled - możliwość połączenia tabletów z systemami Android w wersji 5.0 i wyższej oraz iOS w wersji 8.1 lub nowszej)
Regulacja oporu: 20 poziomów oporu magnetycznego System SMR Silent™ Magnetic Resistance
Siodełko: wygodne, poszerzone, z możliwością regulacji poziomej i pionowej
Maksymalna wysokość siodełka: 111 cm
Minimalna wysokość siodełka: 78 cm
Maksymalna odległość siodełko-pedał: 84 cm
Minimalna odległość siodełko-pedał: 51 cm
Waga koła zamachowego w inercji: 8 kg
Pedały z paskami bezpieczeństwa
Pomiar pulsu poprzez sensory na uchwytach EKG Grip™
Port audio typu jack, wbudowane głośniki 
Panel przedni z tacką na urządzenie mobilne
Dodatkowe wyposażenie:  wentylator CoolAire™, uchwyt na tablet
Wymiary sprzętu: 99 x 53 x 149 cm
Wymiary opakowania: 92 x 34,5 x 66,5 cm
Waga produktu: 30 kg
Waga produktu w opakowaniu: 34 kg (proszę zwrócić uwagę na zwiększone koszta dostawy)
Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
Produkt do użytku domowego
Gwarancja: 2 lata

WYŚWIETLACZ LED - dzięki temu wyświetlaczowi możesz monitorować i kontrolować poszczególne parametry swojego treningu. Unikalny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo oraz na bieżąco kontrolować postęp swojego treningu.

TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU! - korzystaj z komfortu jaki daje wentylator CoolAire™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemy chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

JEŹDŹ PO CAŁYM ŚWIECIE! – dzięki kompatybilności programów treningowych z bezprzewodową technologią  iFit®Bluetooth® Smart (wymagana dodatkowa aplikacja) możesz połączyć się np. z Google Maps™ i zaplanować swoje trasy rowerowe gdzie tylko chcesz, podjazdy, strome zjazdy czy szybkie proste – wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

TRENUJ W RYTMIE SWOJEJ MUZYKI! Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze efektywniej. Wejście Audio Jack umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem wbudowanych w przedni panel głośników.

POMIAR PULSU Czujniki wbudowane w oba drążki podporowe służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny.

Kategoria Akcesoria
Płeć Mężczyźni, Kobiety
Sport Trening
Typ produktu Sprzęt treningowy
Sprzęt cardio Rowery treningowe
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.