• Atlas magnetyczny Nordictrack FUSION CST

Symbol: NTEVSY22917
Rozmiar
N/A
17249.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 0
DPD Odbiór w punkcie 0
DPD Kurier 0
Dostępność 5 szt.
Waga 210 kg

Zamówienie telefoniczne: 780001197

Zostaw telefon

Prezentujemy innowacyjny sprzęt do domowej siłowni – ATLAS MAGNETYCZNY FUSION CST - spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Atlas daje możliwość połączenia treningu siłowego z treningiem wytrzymałościowym (cardio), a więc ćwicząc z atlasem FUSION CST zwiększamy siłę i masę mięśniową oraz poprawiamy wydolność serca. Dodatkowo dzięki specjalnemu krążkowi oporowemu i 20 poziomom oporu magnetycznego, atlas FUSION CST pozwala osiągnąć cele treningowe w ramach jednego płynnego treningu o dowolnie wybranej intensywności.

Do atlasu FUSION CST dołączony jest 10-calowy tablet z aplikacją iFit, która daje możliwość wyboru treningu o pożądanym poziomie trudności i zaawansowania spośród kilkudziesięciu dostępnych na platformie iFit. Ponadto, użytkownik może wybrać trenera personalnego oraz ma dostęp do biblioteki filmów FUSION CST, koncentrujących się na konkretnych partiach ciała lub grupach mięśniowych.

Do zestawu dołączany jest napiersiowy pas telemetryczny do bezprzewodowego pomiaru tętna oraz specjalny stojak na tablet.

DANE TECHNICZNE:


Wyświetlacz LED, 5-calowy negatywowy (wyświetlający wartość WATTS i tętno)
20 poziomów oporu magnetycznego
10-calowy tablet w zestawie
Napiersiowy pas telemetryczny iFit Bluetooth w zestawie
6 wygodnych, antypoślizgowych uchwytów na ręce + 2 dodatkowe uchwyty na kostki
Praktyczny stojak na tablet oraz zintegrowany uchwyt na tablet na głównej kolumnie atlasu
Cicha praca w porównaniu ze sprzętem na siłowni
Wymiary: 105 x 184 x 187 cm
Waga produktu: 170 kg
Po zalogowaniu się do platformy iFit, użytkownik dokonuje wyboru konkretnego programu treningowego, który jest następnie pokrótce omawiany przez wybranego trenera personalnego. Na ekrania tabletu wyświetla się specyfikacja i paramentry wybranego treningu:


czas trwania
ilość spalonych kalorii
procentowy stosunek ćwiczeń cardio i siłowych w wybranym treningu
minimalny i maksymalny poziom oporu
poziom trudności (zaawansowania)


Podczas treningu, poziom oporu jest automatycznie dostosowywany do konkretnych ćwiczeń, niemniej jednak, użytkownik ma możliwość manualnej zmiany poziomu oporu w dowolnym momencie treningu (zmiany dokonuje się na ekranie tabletu).

Podczas całego treningu, trener personalny wykonuje na ekranie tabletu te same ćwiczenia co użytkownik, dodatkowo motywuje i udziela wskazówek, tak aby użytkownik czuł jego obecność i wsparcie oraz prawidłowo wykonywał ćwiczenia.

Platforma iFit udostępnia pojedyncze programy treningowe oraz serie treningowe (np. 4, 8 lub 12 tygodniowe).UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

Kategoria Akcesoria
Płeć Mężczyźni, Kobiety
Sport Trening
Typ produktu Sprzęt treningowy
Podkategoria Sprzęt siłowy
Sprzęt siłowy Atlasy
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.